Setkání s Karlem Gottem! :-)

 

Pár dní zpět jsem se zamýšlela, co je největší úspěch v mé kariéře……

nedokázala jsem říct jen jednu skutečnost – zda získání celostátního moderátorského certifikátu, uvádění autogramiád známým autorům, více než roční spolupráce s obchodním domem Avion nebo moderování vánoční akce s účastí více než 5000 lidí. Všeho si moc vážím, ale nedokázala jsem při jasné otázce jasně odpovědět.

Nyní mám jasno! Můj největší úspěch od sobotního podvečera 5.9. se stalo setkání s Karlem Gottem a možnost položit mu tři otázky na kameru bezprostředně po jeho výstupu.

Nejkrásnější na tom je, že to vlastně začalo už v srpnu – ke konci měsíce se mi zrušila celo víkendová akce docela dobře honorovaná s datem 5.-6.9., zamrzí to, ale já si hned po zrušení říkala – ono přijde něco lepšího a kolegyni jsem to zavolala s tím, že mám pro ni dobrou zprávu, akce se ruší, něco lepšího se chystá. Na poprvé to po telefonu nepochopila a myslela si, že volám už s konkrétní náhradní akcí….to jsem ale nevěděla co je náhradní (a lepší) plán….

Až teprve dva dny před koncertem, ve čtvrtek večer mi zazvonil telefon, volal mi  Ivo Buchtela z portálu  Záruka kvalit : „ co děláš v sobotu, má být Gott na Trampském širáku v Jihlavě, neuděláme s ním rozhovor?“  Co na to chcete říct – i kdybyste čas neměli, tak si ho prostě uděláte!!

Ale mělo to jeden háček – pan Gott o tom nevěděl 🙂

Ivo pokračoval v hovoru „myslíš, že by jsi to vykomunikovala u  manažerky?..ty jsi taková, no.. ty to zvládneš.“…nadiktoval mi telefon a zmínil se o tom kdo akci pořádá, byl to manžel mé známé Martiny, členky ze Smart Network. Řekla jsem jen „dobře – zítra to obvolám“.

…Co uděláte jako první, zavoláte tomu, koho znáte , ale protože akce už začala v pátek a já jsem v pátek volala s tím, zda v sobotu bychom mohli udělat rozhovor…ano, ALE…měla jsem v úmyslu zavolat hlavnímu pořadateli, ale Martina mě ujistila, že to není dobrý nápad, že její muž zařizuje spoustu věci aby vše klapalo a odkázala mě na PR manažerku Anetu.

No, tak jsem zavolala slečně Anetě s tím, že mám informaci, že dělá PR a že znám Martinu. Ona mě jen požádala specifikovat o jakou akcí mám zájem (abych to vysvětlila, myslela jsem si, že se jedná o PR manažerku té akce a né PR manažerku od Karla Gotta). To možná způsobilo mé vnitřní nastavení  a proto jsem s ní mluvila uvolněně. I ona byla moc příjemná, bohužel zrovna šla na tiskovku, tak jsme měli chvilku – poprosila mě o stručnost – tak jediné co ze mě vypadlo „nebyl by problém udělat zítra rozhovor s Karlem Gottem? Taková věta z vás asi nevypadne denně, sama jsem nevěřila s jakou pohodou jsem to vyslovila. Ona mi sdělil, že si mistr vybral pouze TV Barrandov a Blesk, ale po stručném vysvětlení o jaký se jedná portál pro který by byl rozhovor, řekla, že by neměl být problém, ať pošlu otázky ke schválení na její mail.

Ok, otázky odeslány na mail…

Po bádání na internetu, jsem si potvrdila, že jsem si v průběhu hovoru začala myslet správně, že je to PR manažerka přímo Karla Gotta a né konané akce! …o dvě hodinky později telefonát – s doplněním informací o portálu Záruk kvalit, potom smska  – vyžádala si konkrétní jmenný seznam lidí ze štábu. Musím říct, že si vše pečlivě ohlídala.

Napřed to vypadalo jednoduše – resp. vzalo mi to den telefonování a komunikace přes email a smsky. Vyplatilo se! Otázky i novinářská akreditace schválena den před koncertem. Já byla v ten moment, kdy mi přišla poslední potvrzovací smska, že teda ano, v kafé Klafé a říkám tomu od té doby Gottova kavárna na řešení velkých věcí 🙂 Nevěřila jsem tomu, že jsem to zvládla domluvit….

A tak jako správná ženská – vyvstala na mysl další otázka – super, rozhovor domluvený, ale co na sebe 😀

Přesun z kafé Klafé do Vaňkovky jsem zvládla v rekordním čase 😀 ….ale stejně jsem si nic nevybrala…řekla jsem si, že je opravdu důležitější napsat bodový scénář reportáže a tak jsem nákupy odložila na druhý den …Ještě po cestě do Vaňkovky v pátek  večer jsem stihla zavolat mé kadeřnici s prosbou o účes…

Měla jsem štěstí (resp. vše se skládalo tak jak mělo),  že zrovna v sobotu bude v práci –  Big1 kadeřnictví vedle Grandu – náhoda, že kousek od Vaňkovky?…no když to zkrátím, v sobotu kolem oběda jsem měla vlásky hotové a hned po účesu jsem měla ještě hodinku a něco do odjezdu a tak jsem se vydala na lov s jasným cílem – chci se cítit dobře i za cenu toho, že ty boty zničím na louce (akce se konala v přírodě na Hanesově mlýně u Jihlavy).

Tričko, naušnice, boty, nakoupeno do 30ti minut!:-)

…s Gabčou – kadeřnicí jsme vymyslely co by ladilo a neladilo….a já ji tímto moc děkuji za její ochotu a moc moc ji doporučuji.

 

…a jelo seeee…

Vnímala jsem to jako hotovou věc, zároveň se tomu nedalo uvěřit, že jedeme dělat rozhovor s tak významnou osobností.

Když to zkrátím – trošku jsme to přejeli, zajeli si, ale dorazili jsme s předstihem na místo…začali jsme natáčet rozhovory s lidmi, byla tam velmi příjemná atmosféra…

n blog2 IMG_8372 IMG_8439

…a pak jsem stála ve správný čas na správném místě (u jídla konkrétně 😀 ). Potkala jsem se s Marťou a ona na mě – ať si jdu raději rozhovor potvrdit do zákulisí, protože neví, zda na něj bude prostor.

Moc jí za to děkuji, protože po příchodu do zákulisí, kdy jsem viděla jiné štáby jak napjatě čekají a spoustu pořadatelů ve fosforových vestách, jako ochranku pro umělce, tak jsem na moment znejistila. Použila jsem ale svoji největší přednost a tím je široký upřímný úsměv a prošla jsem jako jediná přes první vlnu zátarasy…naštěstí u druhé zátarasy, kde jsem se mohla usmívat jak chtěla a asi by to nepomohlo, už stála manažerka Karla Gotta, podala jsem jí ruku a připomněla jsem se. Napřed vůbec nevěděla o co se jedná a pak jsme společně zjistily, že ani vědět nemůže. Při podání ruky jsem přeslechla její jméno, a tak jsem se zeptala, jestli je Aneta se kterou jsem jednala…na to mi řekla, že není, a tak já v šoku vyhrkla „kde je Aneta?“…ona klidně odpověděla s pražským přízvukem „v Brně nebo v Olomouci“…

.. zaskočilo mě to, ale rychle jsem se vzpamatovala  a řekla jsem ji o potvrzených otázkách a rozhovoru…no musím říct, že jsem na chvíli zaváhala, ale nedala jsem se. Paní nakonec zavolala slečně Anetě a ta vše potvrdila.

Ale stejně jsem neměla vyhráno – potvrdila mi, že možná tak jednu otázku a to ještě s otazníkem, pokud nebude mistr po koncertě moc unavený.

Já tu poslední větu vůbec nevnímala – zaměřila jsem se na šanci – že dovolili alespoň jednu otázku!

Potvrdila jsem si místo, kde bude možnost rozhovor udělat bezprostředně po koncertě a pak už jsme jen čekali s mírnou obavou i s ostatními novináři, ale věděla jsem, že rozhovor prostě bude!!

Fotka mě přesvědčila!!

IMG_2652

Na malou chvíli vyšel Karel Gott a pózoval pro novináře s kytarou. Když byl velmi blízko mě – tak jsem mu položila otázku – můžu jednu fotku s Vámi pro babičku – to mám i natočený 😀 a on svolil! V backstage bylo docela dost lidí, ale tam jsem se fotila s ním jen já a tatínek Lucky Vondráčkové, od té doby jsem věděla s jistotou, že rozhovor prostě uděláme!!!

..Vtipné historky o poztrácených VIP kartičkách nechám na osobní povídání – naštěstí si mě všichni z ochranky rychle zapamatovali…a tak jsme mohli počkat hned v zákulisí za pódiem…

Musím říct, že má kolem sebe tým, který se o něj perfektně stará, potvrdila jsem si ještě jednou otázky – domluvili jsme se nakonec na třech…

Po skončení koncertu měli jako první nárok na rozhovor TV Barrandov, pak se vrhl k lidem a podepsal pár památníčků a když odcházel svojí VIP uzavřenou zónou, tak jsme tam stáli mi a ochotně se zastavil a dal nám rozhovor. Bylo to neskutečné – kolem ochranka, skandující dav lidí opodál, přes který sotva slyšel mé otázky  a upřímné rozzářené oči Karla Gotta, který ochotně začal odpovídat. Dokonce se tak rozpovídal, že i když jsem položila jen tři otázky, odpověděl vlastně na mnohem víc…

na blog fotoByl to pro mě neskutečně silný zážitek, charismatický, elegantní a trpělivý ke všem svým fanouškům i nám „vlezlým“ novinářům. Musím uznat, že mě překvapil jeho smysl pro humor – brzy bude možnost vidět opravdu exkluzivní video, kde Karel Gott přemýšlí o rapování 🙂

 

Wau – bylo to neskutečné!!!!! Chtěla bych poděkovat všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na této nevyhnutelné „náhodě“. 🙂

 

 

Niki

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

20 − 11 =