Na Vánočním NETWORKINGOVÉM večírku představíme novinku VIDEOKOUTEK

smart - foto

Rok se opět blíží ke konci a začíná čas firemních večírků. Jeden speciální mě čeká v pátek 11.12. Výjimečný je v tom, že se nejedná pouze o jednu konkrétní firmu, ale o networkingovou speciální akci, kde se setká několik desítek podnikatelů.

Program v průběhu večera překvapí a potěší nejen všechny milovníky hry na klavír, také uvidíte mladou talentovanou 8mi letou gymnastku a mnoho dalšího…ostatní překvapení mám zakázáno prozrazovat 🙂  Celým večerem bude provázet kolegyně Soňa Porupková, zkušená moderátorka z rádia Kiss Hády a Čt24.

V ceně vstupenky je teplý a studený bufet, grilované speciality, víno, pivo a spoustu dobrot od restaurace Mitrovski. Vstupenku si můžete zakoupit zde: http://office.smart-network.cz/event-detail.php?batch_id=91

Společně se na večírku samozřejmě také setkáme – tentokrát nebudu moderovat, jak jste zvyklí, ale budu „dirigovat“. V průběhu večera mě můžete navštívit ve speciálním videokoutku, kde společně zachytíme vánoční atmosféru a třeba si i zazpíváme 🙂 …a co bude nejkrásnější – všechno zdokumentujeme 🙂  Takže vy v hlavní roli a v produkci www.videokoutek.cz.

Co s sebou a co na sebe se dočtete ve facebookové události zde: https://www.facebook.com/events/936228319801603/

Přijměte pozvání na jedinečný networkingový večírek a možná právě vaším vánočním dárkem bude nové pracovní propojení, které vůbec nebudete čekat.  Vezměte partnerku či partnera s sebou a užijme si společně inspirativní večer plný vánoční atmosféry.

Těším se na vás společně s týmem www.videokoutek.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

73 − 72 =