Jsem v tom!

 

 

Od prosince jsem na svém blogu nezveřejnila žádný článek a myslím, že při takové nové životní události by to bylo více než vhodné! Ať máte všichni jasno a neptáte se mě jednotlivě, prosím čtěte:-)

 

Už to budou skoro tři roky co jsem poprvé cítila to neznámé a krásné šimrání v břiše – ty motýlky:-)….znali jsme se jeden den když…..naše poprvé se stalo v hotelu Vista, a bohužel to potom nevyšlo…..

Když jsem se setkali podruhé, věděla jsem od známých, že prošel velkou a výraznou změnou – zamilovala jsem se znovu už jenom z povídání. První „rande“ jsem bohužel musela odmítnout, ale na druhé jsem prostě přijít musela…chtěla jsem, toužila jsem…

Opakovaně jsme byli v kontaktu….scházeli jsme se ráno před prací…

neskutečně mě inspiroval a inspiruje dodnes…

stále se vyvíjí k lepšímu…

cítím se skvěle v jeho blízkosti….

…slovo dalo slovo…a … JSEM V TOM  – jsem v podnikatelském klubu Smart network businness center.

Moderuji snídaně pro podnikatele a inspirující lidi.

Pokud byste chtěli také takový hluboký vztah s někým, kdo opravdu stojí za to, přijďte na nejbližší akce! Termíny i rezervaci místa najdete v kalendáři zde: http://kalendar-akci.smart-network.cz/

Srdečně zvu na nejbližší středeční business snídani, kde mám možnost zároveň mít jako nový člen 15ti minutovou prezentaci o mé činnosti:-)

Přijďte se zasmát, nainspirovat a nasát tu neopakovatelnou atmosféru. Používám stále stejné telefonní číslo i pro moderování snídaní, takže mě neváhejte kontaktovat ohledně středy (29.6.) na +420 607 117 564.

Jo a děkuji, že si to nenecháte pro sebe, že jsem v tom:-)

Krásné letní dny

Niki

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

− 2 = 1