Děkuji všem, kteří se podíleli na tvorbě mých webových stránek, ať už jakýmkoliv způsobem – děkuji za vaši práci a inspiraci.

Tvoření s tím správným člověkem, je krásná věc. Společné úsilí, společná vize, společná radost a někdy i společné nesouhlasy, které se vždy obrátí ve společný souhlas.…tohle všechno je obsaženo v mých nových webových stránkách, které vznikly i pro vás, proto věřím, že oceníte přehlednost a jednoduchost.

V případě, že něco nebude fungovat, tak jak má nebo byste měli podnět ke zlepšení, nebo někde najdete hrubku, budu za zpětnou vazbu velmi ráda.

 

Jmenovité poděkování patří:

Honzovi Kubíčkovi a firmě PEVNINA.CZ – děkuji za překrásné logo a pozadí do kterého jsem se zamilovala a zamilování nabírá neustále na intenzitě 🙂

Markétce Havlíkové  patří velké díky za make-up a hair styling  –  spolupráce na propagačních fotografiích, které najdete i zde na webu byla velmi příjemná.

Markétka přijela i po několika hodinách odjela s dobrou náladou a neskutečně se celou dobu při focení zapojovala, děkuji za spolupráci a veřejně slibuji, že ti ten zapomenutý prstýnek dovezu 🙂

Obrovské díky patří Davidovi Podrabskému, kterého považuji za mého dvorního fotografa a výborného kamaráda, který mi vždy pomůže. Odvádí skvělou práci a má za sebou viditelné výsledky –  pokud potřebujete akčního fotografa, který vytvoří příjemnou atmosféru a překrásné fotografie, pak klikejte zde.

Největší poděkování patří Petrovi Pokornému za jeho invenci, trpělivost, zkušenosti, skvělý přístup a především za profesionalitu v oblasti tvorby webu, jeho motto zní „maximální výkon za minimální cenu“… to mi řekl na první schůzce, která byla na doporučení a musím říct, že se vše v praxi potvrdilo a nejen to…

..začalo to jednou informativní schůzkou a překlopilo se to do krásného přátelství – kdybych si mohla vybrat dalšího bráchy – vybrala bych si Petě – doopravdy…je ochotný, neskutečně chápavý a vždy mi zvedne náladu. Práci odvádí precizně a vždy najde řešení – i když neexistuje, tak je najde, proto ho můžu jen a jen doporučit.

 

Myšlenka na závěr:

Spolupracujte s lidmi, s kterými byste jeli na dovolenou a budete se cítit pořád jako na dovolené 🙂 U Peťe musím říct, že by si ji zasloužil ode mě zaplatit za ty moje blonďaté debaty kolem programování (doufám, že si o to jako správný gentleman neřekne:-D )

Děkuji za vaši přízeň.

Niki

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

5 + 1 =