Moderuji

moderatorkaModeruji již přes 8 let, ale profesionálně a naplno jsem začala na přelomu roku 2013/2014, kdy jsem získala moderátorský certifikát MŠMT, který mě posunul ve znalostech a rozšířil obzory. Možná i díky tomu jsem se nebála zavřít dveře za minulostí a vydala se na vzrušující cestu plnou možností.

Zaměřuji se na moderaci živých akcí – městské, společenské, křty knih, plesy, ale i dětské dny a soukromé firemní akce. Příležitostně jsem i reportérka – zkušenosti mám ze dvou rádií, jako reportérka v terénu a regionální TV.

  • Objednat si mě můžete např. třeba jen na hodinovou moderaci křtu knihy nebo i vícedenní akci.
  • Ucelené balíčky vč. moderace, organizace, fotografa a programu pro města, firmy i soukromé akce.
  • Malé i velké společenské akce, teambuildingové setkání, plesy, večírky.
  • Organizace akcí na klíč – jsem schopna zařídit aparaturu, podium, stany, zvukaře, výzdobu, umělecké výstupy, autobusovou dopravu, pozvánky, výrobu bannerů,  zkrátka vše co si pořádná akce zaslouží, v případě, že se jedná o akci nad 300 lidí pozvu si agenturu na bezproblémovou organizaci a propagaci.


Věnuji se dětem

deti2Několik let hraji pohádky pro děti, zařizuji soutěže a programy na dětské akce. Jako animátorku Niki mě můžete potkávat od června 2014 v AVION Shopping parku. Práce s dětmi je neuvěřitelně obohacující – naučila mě větší trpělivosti a rozvinula fantazii…

  • Animační bloky libovolné délky vhodné na každou akci kde je dětské publikum.
  • Kompletní program pro velké akce- dětské představení, klaun, kouzelník, animátory v tématických kostýmech, výzdobu celé akce, soutěže pro děti i dospělé.
  • dětské divadelní i loutkové představení ve spolupráci s Divadlem Kolárka
  • Zajištění dětských soukromých oslav vč. prostorů a výzdoby.
  • Pro všechny věkové kategorie.


Věnuji se divadlu a různým uměleckým projektům

Tvoření je proces, proto se ho ráda účastním v různých oblastech – nepravidelně působím na prknech v poloprofesionálním divadle Kolárka v Blansku. Také miluji pohyb, tanec a zachycení okamžiku ve fotografii. Na tyhle radostné aktivity si vždy ráda udělám čas, proto pokud máte zajímavý nápad, kontaktujte mě, minimálně vám ráda doporučím kreativní umělce z mého okolí.


Neustále na sobě pracuji

Psychicky i fyzicky… a mám z toho radost 🙂 Proto mě můžete potkat v teplákách v lese, při relaxaci v sauně, zamyšlenou nad motivační literaturou nebo na podnikatelských seminářích Yager group, kde čerpám inspiraci. Více typů i ze soukromého života najdete na mém blogu 🙂